WhatsApp

Kurumsal

Hakkımızda

Kilitpar İnşaat firması Kayseri'nin peyzaj ve çevre düzenleme sektöründe 10 yılı aşkın bir zamanda vermiş olduğu hizmetler ile müşterilerinin güvenini kazanmış bir yapıya sahiptir. Güçlü referanslara sahip olan firma uzun yıllar işinin arkasında durarak müşterilerinin memnuniyetini kazanmıştır. Asıl amacının halka hizmet olduğu düşüncesiyle yola çıkan firmamız, kar marjını minumum seviyede tutarak sektöre yönelik ilerlemeye hedeflerini odaklamıştır.

Kilitli parkelerin döşenmesi ustalık ister. Firmamızda kilitli taş ustası olarak vazife icra eden personeller, uzman ve işini maksimum şekilde meydana getirmeye çalışan ustalar, senelerin tecrübenini zarif dekorasyonların oluşmasında kullanarak muhteşem yapıtlar çıkarmaktadır. Kilitli Parke Taşı ustası arayan tüm müşterilerimize saygılı ve seviyeli, işinin uzmanı olmuş, kaliteli insanların arasından seçkin ustalar ile sizlere keşif ve iş yapmaya gelinmektedir.

Kayseride çim ekimi konusunda da profesyonel personelleri ile hizmet sunan ve işin her aşamasında müşteri memnuniyetini esas alan Kilitpar İnşaat firması, rulo çim, tohum çim (serpme çim, serme çim) hazır çim, otomatik sulama,damlama sulama konularında hizmet vermektedir. Hazır rulo çim fiyatları konusunda müşterilerine uygun seçenekler sağlayan Kilitpar İnşaat, çim tohumu ekim konusunda, en iyi çim tohumu karışımını kullanarak çim tohumu çeşitleri arasından kaliteyi tercih eder ve yerli çim tohumu kullanmaya özen göstererek muhtemel sorunların oluşmasını önler.

Teknik Destek

Destek ve özel ürünler
hakkında bilgi almak için bizlerle iletişime geçiniz.